• 2013 - Nový riaditeľ školy: Roman Baranovič

2004 - Presťahovali sme sa do hlavnej budovy bývalej ZŠ Beňadická, ktorá sa uvoľnila po redukcii počtu škôl v Petržalke. Miestne zastupiteľstvo nám ponúklo uvoľnenú budovu.

2003 - Od septembra škola nesie nový názov Cirkevná základná škola - Narnia.

1999 - Z iniciatívy rodičov, zriaďovateľa a bratislavského zboru Cirkvi bratskej škola sa
            pretransformovala po obsahovej aj personálnej stránke. Riaditeľ: Pavel Kailing. Zriaďovateľom sa stala Cirkev bratská v SR. Nová misia školy vyvolala záujem viacerých pedagógov podieľať sa na jej realizácii v novo sa tvoriacom tíme.

1994 - V septembri začala svoju činnosť Cirkevná základná škola v budove bývalej MŠ na Prokofievovej 4. Riaditeľ: Ján Novák. Zriaďovateľ: Zbor Cirkvi bratskej v Bratislave – Petržalke.